Do pobrania, Podróże

BEZPŁATNY E-BOOK: 10 POMYSŁÓW NA WEEKENDOWE WYCIECZKI PO POLSCE. POZNAJ CIEKAWE MIEJSCA NA WYPAD

BEZPŁATNY E-BOOK: 10 POMYSŁÓW NA WEEKENDOWE WYCIECZKI PO POLSCE. POZNAJ CIEKAWE MIEJSCA NA WYPAD

Szukasz pomysłów na weekendowe wycieczki po Polsce? Bardzo proszę: przygotowałam dla ciebie bezpłatny e-book w którym dzielę się z tobą ciekawymi miejscami na krótki wypad w Polsce. Pobierz e-booka i poznaj nasze rodzime atrakcje!

Nasza kochana Polska – z jednej strony mnóstwo miejsc i atrakcji do zobaczenia, z drugiej strony dylemat: co zobaczyć najpierw? Bogactwo wyboru może przytłoczyć i doskonale to rozumiem. Sama nie raz stawałam przed dylematem, gdzie wybrać się na weekend, bo człowiek i To, i To, i jeszcze TO chciałby zobaczyć, a weekend z gumy nie jest. Czas mamy ograniczony.

Dlatego właśnie postanowiłam przygotować dla ciebie coś specjalnego, co ułatwi ci podjęcie decyzji, gdzie wyjechać na weekendową wycieczkę po Polsce. Stworzyłam dla ciebie bezpłatny e-book, który jest odpowiedzią na wyjazdowe rozterki.

BEZPŁATNY E-BOOK: 10 POMYSŁÓW NA WEEKENDOWE WYCIECZKI PO POLSCE

Daję ci na podróżniczej tacy 10 pomysłów na weekendowe wycieczki po Polsce. Niezależnie czy wolisz wędrować w rytmie slow czy spędzać czas aktywnie – znajdziesz tu coś dla siebie. Pokażę ci jakie przygody czekają na ciebie w Polsce i jestem przekonana, że każdy wyjazd w pewien sposób będzie dla ciebie wartościowy.

W publikacji zebrałam dla ciebie ciekawe atrakcje, urokliwe miejsca i pomysły, które zainspirują cię do ruszenia zadka z kanapy. E-book to efekt moich podróżniczych doświadczeń i zwiedzania Polski przez ostatnie 5 lat. Zapis moich zachwytów nad naszymi rodzimymi korzeniami w formie elektronicznej książki.

Daj się porwać w podróż przez Polskę! Niech ten e-book będzie dla ciebie okazją do odkrycia magii rodzimych zakamarków i docenienia tego, co masz pod nosem:)

JAK ODEBRAĆ BEZPŁATNEGO E-BOOKA
O POMYSŁACH NA WEEKENDOWE
WYCIECZKI PO POLSCE?

Aby odebrać e-booka wystarczy, że zapiszesz się do newslettera Na Pokładzie Życia. Wpisz w okienko swoje imię oraz adres e-mail.

Za chwilę otrzymasz ode mnie maila z prośbą o potwierdzenie zapisu na newsletter Na Pokładzie Życia. To ważne, abyś wyraził/a zgodę! Tak działa polskie prawo, inaczej nie będę mogła wysłać ci e-booka.

PRO TIP: nie możesz znaleźć maila z potwierdzeniem zapisu? Sprawdź folder SPAM

Po zatwierdzeniu zgody, otrzymasz link do pobrania e-booka o pomysłach na weekendowe wycieczki po Polsce. Enjoy:)

ALE TO KONIEC NIESPODZIANEK! JUŻ WKRÓTCE PREMIERA E-BOOKA O ZAMKACH W POLSCE

E-book o pomysłach na weekendowe wycieczki po Polsce, to część promocji e-booka nad którym pracuję. Czas najwyższy bym podzieliła się z tobą wiedzą o wspaniałych zamkach w Polsce. Przez te 5 lat podróżniczego życia, zwiedziliśmy z Lubym już nie jedną perełkę i aż szkoda kisić tę wiedzę w szufladzie!

Premiera już na dniach. Wprowadzam ostatnie szlify, żeby dostarczyć ci publikację najwyższej jakości. Nie ukrywam, że sama przebieram już nogami, aby opowiedzieć ci o zamkowej magii:)

Oczywiście, zapisując się na newsletter nie tylko odbierasz bezpłatnego e-booka o pomysłach na weekendowe wycieczki po Polsce, ale również masz pewność, że nie przegapisz premiery e-booka o zamkach. Napiszę do ciebie jak tylko będzie dostępny w sprzedaży.

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ
O BEZPŁATNYM E-BOOKU

Tymczasem trzymam kciuki za twoje wojaże po Polsce. Niech bezpłatny e-book służy ci jak najlepiej! I koniecznie daj mi znać, co sądzisz o tej publikacji. Który z pomysłów na wycieczkę po Polsce wykorzystasz jako pierwszy?

Udostępnij informację o bezpłatnym e-booku na Insta czy w innych social mediach i oznacz mnie @napokladziezyciapl bym mogła poznać twoją opinię.

A jeśli znasz kogoś, kto również chętnie skorzystałby z pomysłów na weekendowe wycieczki po Polsce – podeślij jej/jemu ten artykuł. Pomagajmy sobie nawzajem w tych trudnych dla podróżników czasach:)

Trzymaj się ciepło
Irmina

BEZPŁATNY E-BOOK: 10 POMYSŁÓW NA WEEKENDOWE WYCIECZKI PO POLSCE. POZNAJ CIEKAWE MIEJSCA NA WYPAD