Podróże

GDZIE POLECIEĆ NA WAKACJE W MARCU? 10 CIEPŁYCH KIERUNKÓW NA LAST MINUTE W MARCU

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

Zastanawiasz się, gdzie polecieć na wakacje w marcu? Szukasz ofert last minute, ale nie do końca wiesz, gdzie w marcu jest ciepło? Ten artykuł jest dla ciebie. Czytaj dalej, a dowiesz się, gdzie możesz liczyć na dodatnią temperaturę. Oto lista 10 ciepłych kierunków na last minute w marcu.

Jaka pogoda w Polsce panuje obecnie wszyscy wiemy, więc rozwodzić się na ten temat nie będę. Skoro masz możliwość wzięcia urlopu w marcu i chcesz z niego skorzystać- doskonale cię rozumiem.

Dlatego właśnie stworzyłam dla ciebie listę 10 miejsc, gdzie w marcu możesz liczyć na dobrą pogodę. Jeżeli marzysz o ciepłych wakacjach w marcu, po prostu czytaj dalej.

GDZIE POLECIEĆ NA WAKACJE W MARCU?
10 CIEPŁYCH KIERUNKÓW NA LAST MINUTE W MARCU

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

1.Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Rajskie Malediwy

Marzysz o wakacjach w pięknym miejscu? Lazurowa woda, pełen chillout i te sprawy? Rajskie Malediwy przychodzą z pomocą.

W marcu na Malediwach temperatura wynosi około 30 stopni Celsjusza. Na wakacyjne wygrzewanie się w słońcu, będzie to strzał w dziesiątkę.

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

2. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Przygoda na Sri Lance

O zaletach Sri Lanki chyba nie muszę ci opowiadać. Tyle ludzi już o tym trąbiło, że czas najwyższy przekonać się na własnej skórze co Sri Lanka ma do zaoferowania.

W marcu na Sri Lance temperatura wynosi około 30 stopni Celsjusza.

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

3. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Egzotyczne Indie

Co powiesz na miejsce o zupełnie innej kulturze, jedzeniu i podejściu do życia? Jeśli po głowie chodzi ci myśl o egzotycznych wakacjach, Indie cię nie zawiodą.

W marcu w Indiach możesz liczyć na temperaturę około 35 stopni Celsjusza.

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

4. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Klasyka gatunku, czyli Cypr

Myślę, że nie skłamię, jeśli powiem, że Cypr, to jeden z głównych kierunków wakacyjnych wyjazdów nastawionych na wygrzewanie się w słońcu. Jak wygląda pogoda na Cyprze w marcu? Spodziewaj się około 20 stopni Celsjusza, w porywach nawet do 28.


Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

5. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Tajemnicza Kostaryka

Kostaryka… niby każdy o niej słyszał, a jednak wciąż pozostaje nieodkrytym „lądem”. Kręci cię wizja wakacji w mniej turystycznym miejscu? Możliwe, że Kostaryka spełni twoje oczekiwania.

W marcu na Kostarce średnio temperatura wynosi około 25 stopni Celsjusza.

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

6. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Kolorowe Chile

Nie wiem jak tobie, ale mnie Chile przede wszystkim kojarzy się z kolorem: kolorowe domy, ubrania… Miejsce, gdzie kolor gra główne skrzypce i obiecuje wyjątkową przygodę.

Jeśli wybierzesz się w marcu do Chile, bądź gotowy/a na temperaturę około 25 stopni Celsjusza.

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

7. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Niezawodna Majorka

Nie ukrywam, darzę Majorkę sentymentem. To właśnie tam zaręczyliśmy się z Lubym. Wciąż mam przed oczami TEN moment i najpiękniejszy zachód słońca w moim życiu. Serio, trafił nam się taki spektakl na niebie, że narody klękajcie.

W marcu na Majorce panuje temperatura ok. 20 stopni Celsjusza, więc akurat dla osób, które lubią zwiedzać, ale również skorzystać z pięknej pogody.

Więcej o naszym wyjeździe na Majorkę, przeczytasz tutaj: PIJANI SZCZĘŚCIEM NA MAJORCE: WEEKEND W PALMA DE MALLORCA

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

8. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Niedawno odkryty hit, czyli Meksyk

Meksyk polecałam ci już w lutym, ale jeśli się jeszcze nie skusiłeś/aś, to możesz spróbować polecieć do Meksyku w marcu- temperatura wynosi około 30 stopni Celsjusza. Meksyk staje się coraz bardziej popularny, więc spiesz się póki turystów jeszcze tam względnie niewielu.

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

9. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Nieoczywista Nowa Zelandia

Ha, założę się, że przez głowę ci nie przeszło, że polecę ci Nową Zelandię jako kierunek na ciepłe wakacje w marcu. Ale wiesz co? Może to i lepiej, bo to oznacza, że również inne osoby szukające relaksu w marcu, nie będą brały pod uwagę Nowej Zelandii;)

Ale do brzegu. W marcu Nowa Zelandia może się pochwalić się temperaturą oscylującą między 20 a 25 stopni Celsjusza. Idealnie dla osób lubiących zwiedzać w promieniach słońca.

Gdzie polecieć na wakacje w marcu?

10. Gdzie polecieć na wakacje w marcu? Stara dobra Grecja

Jakże bym mogła nie wspomnieć o Grecji w kontekście ciepłych wakacji w marcu? Grzech to by był srogi! W marcu w Grecji temperatura wynosi ok. 15 stopni Celsjusza lub więcej. Jeżeli nastawiasz się głównie na leżenie plackiem- odpuść. Jeśli jednak chcesz pozwiedzać Grecję, to będzie dobry czas.

GDZIE POLECIEĆ NA WAKACJE W MARCU? 10 CIEPŁYCH KIERUNKÓW NA LAST MINUTE W MARCU: PODSUMOWANIE

I co? Wiesz już, gdzie polecisz na wakacje w marcu? Gdzie będziesz wygrzewać zadek i zwiedzać do utraty tchu? Powiem ci, że ja na twoim miejscu miałabym zagwozdkę. Tyle pięknych destynacji!

 1. Malediwy
 2. Sri Lanka
 3. Indie
 4. Cypr
 5. Kostaryka
 6. Chile
 7. Majorka
 8. Meksyk
 9. Nowa Zelandia
 10. Grecja

Niezależnie jaki kierunek na wakacje w marcu wybierzesz, trzymam kciuki, aby okazał się strzałem w dziesiątkę. Wyciśnij ten wyjazd last minute na maksa i wypocznij.

UWAGA! Przed zakupem biletu lotniczego/hotelu etc. skonsultuj się jeszcze z wujem Google odnośnie pogody w czasie swojego wyjazdu. W niektórych miejscach upalne dni mogą się wiązać również z opadami deszczu.

Trzymaj się ciepło,
Irmina


2 przemyślenia nt. „GDZIE POLECIEĆ NA WAKACJE W MARCU? 10 CIEPŁYCH KIERUNKÓW NA LAST MINUTE W MARCU”

 1. Dorota mówi:

  Super pomysły! Ja za rok w marcu planuję Filipiny albo Seszele, też dobre destynacje 😀

  1. Irmina mówi:

   Zdecydowanie! Trzymam kciuki za twój przyszłoroczny wyjazd, oby pogoda dopisała:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.