„(…) czas mija, a kolejne posty, stories wcale nie przynoszą fajerwerków.

Odbiorcy konsumują moje treści w milczeniu, przez co odczuwam coraz większą frustrację.

Chcę zarabiać na Instagramie, ale wciąż stoję w miejscu. Jedyny odzew na moje działania, to cisza, która aż dzwoni w uszach”.

To wyzwanie wielu twórczyń, którym pomagam w działaniach na Instagramie. Chcą zarabiać, ale nie mają bliskiego kontaktu z odbiorcami, przez co zwlekają ze sprzedażą. Przygotowałam więc bezpłatne szkolenie:

JAK ROZPALAĆ OGIEŃ W SERCACH ODBIORCÓW NA INSTAGRAMIE

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia online i odkryj, co zrobić, by odbiorcy ci zaufali i czekali na twoje działania niczym studenci na przerwę świąteczną.

.

Zacznij nawiązywać bliższe relacje z ludźmi, aby móc odważniej sprzedawać swoje produkty.

Irmina-Liczbik-szkolenie-insta

Kim jestem

Nazywam się Irmina Liczbik – przewodniczka na drodze do serc klientów i buntowniczka, która zamiast wygrzewać zadek w luksusie  wygodnej posady Social Media Managera w firmie doradczej, wzięła byka za rogi i pracuje na własny rachunek eksplorując co rusz tajemnice kolejnych miejsc na mapie.

Od 5 lat działam w sieci pod szyldem Na Pokładzie Życia, pokazując jak wnieść w podróże szczyptę przygodowości i magii.

Dzięki prawilnym działaniom na Instagramie, m.in. współpracowałam z Zamkiem Ogrodzieniec, prowadziłam webinar dla pracowników mBanku, byłam gościnią w radiu Żak oraz wydałam dwa przewodniki elektroniczne, które są polecane zarówno wśród klientów, jaki i osób z branży.

W 2021 roku, zdecydowałam, że czas najwyższy podzielić się szerzej wiedzą i doświadczeniem z innymi twórczyniami. Pomagam kobietom z odwagą i pewnością siebie promować własne produkty m.in. na Instagramie oraz zarzucam tsunami pomysłów na dalsze działania.

Podczas szkolenia opowiem Ci jak rozpalam ogień w sercach odbiorców, dzięki czemu przy stosunkowo niewielkiej społeczności (nieco ponad 4 tys.), sprzedaję swoje produkty i usługi.

Dowiesz się, dlaczego uważam, że twierdzenie „musisz mieć jak najwięcej obserwujących, by sprzedawać”, to bzdura i na czym tak naprawdę warto skupić swoje działania.

Po obejrzeniu szkolenia:

  • zrozumiesz dlaczego indywidualne i uważne podejście do odbiorców, to droga dla ciebie
  • dowiesz się, jakie kroki podjąć, by skutecznie rozpalać ogień w sercach odbiorców
  • jeśli będziesz konsekwentnie działać według wskazówek – zaczniesz dostawać więcej wiadomości i zapytań o twoją pomoc, dzięki czemu będzie ci łatwiej sprzedawać

Zapisz się poniżej, aby odblokować dostęp do szkolenia

Czas, byś rozpaliła prawilny ogień w sercach twoich odbiorców. Czas, by zaczęli ci ufać i… kupować:)

.

Polityka prywatności