Porozmawiajmy

KILKA SŁÓW NA WIELKANOC

Wielkanoc już puka do drzwi, więc najwyższy pora, aby powiedzieć kilka słów z tej okazji. Porządki zrobione, potrawy ugotowane, a teraz czas by na chwilę usiąść, odetchnąć i po prostu porozmawiać.

Nie ma co ukrywać, że te Święta Wielkanocne nie są takie jak zazwyczaj i cieszenie się nimi, to wyzwanie. Mimo wszystko chcę ci życzyć wesołych i spokojnych świąt spędzonych w doborowym towarzystwie (czy to w realu czy raczej online). Ale niech to towarzystwo z którym chcesz spędzić ten czas będzie ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się lepiej. Wszelkim wampirom energetycznym mówimy w tych dniach stop!;)

Swoją drogą jeżeli potrzebujesz w tych dniach dawki pozytywnej energii i chwili oddechu od tego, co się dzieje wokoło, zachęcam cię do dołączenia do Załogi obserwujących Na Pokładzie Życia na Insta. Możesz liczyć na podnoszące na duchu treści i wirtualne podróże🙂

rzeżucha

Wracając do życzeń. Życzę ci również aby w twoim domu panowała atmosfera przyjaźni, miłości i wzajemnego szacunku. Aby na twojej twarzy widniał uśmiech, a twoja głowa miała możliwość odpocząć od pracy i obowiązków dnia codziennego. Aby wszelkie kłótnie czy różnice zdań choć na te kilka dni zostały schowane w kieszeń i zapomniane.

rzeżucha

Życzę ci aby świąteczne śniadanie było smaczne i pożywne. Aby rzeżucha zachwycała soczystą zielenią, a zupa napełniała aromatem cały dom. Aby każdy kęs był “wart grzechu”.

rzeżucha

Niech będzie spokojnie, miło i smacznie.

Wesołych świąt!:)

Trzymaj się ciepło,
Irmina

PS: Dziękuję ci za wspólne sadzenie rzeżuchy ze mną i portalem Domifikacje, świetnie się bawiłam!:)
Moja kochana babcia też wspierała akcję:))

ZOBACZ RÓWNIEŻ:


Dołącz do Załogi Na Pokładzie Życia:


BEZPŁATNY E-BOOK: 10 POMYSŁÓW NA WEEKENDOWE WYCIECZKI PO POLSCE. POZNAJ CIEKAWE MIEJSCA NA WYPAD

6 przemyśleń nt. „KILKA SŁÓW NA WIELKANOC”

 1. Mam nadzieję, że Twoje były udane 🙂

  1. Irmina mówi:

   Zdecydowanie, dzięki:)

 2. Już jakby po świętach, ale! Tobie też wszystkiego dobrego – spokoju, wyluzowania i odpoczynku na 200 procent! 🙂

  1. Irmina mówi:

   Takie życzenia mogłyby się spełniać cały rok haha:)
   Wzajemnie:)

  1. Irmina mówi:

   🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.