Większość twórczyń prędzej czy później rzuca Instagram w diabły niczym kiepskiego kochanka, bo nie mają efektów. Tymczasem wystarczy skupić się na właściwych rzeczach.

STWÓRZ KONTO NA INSTAGRAMIE, KTÓRE ZAWRÓCI TWOIM ODBIORCOM W GŁOWIE I ZACZNIJ Z ODWAGĄ TWORZYĆ I PROMOWAĆ WŁASNE PRODUKTY

Indywidualne konsultacje dla twórczyń, które chcą zmienić konto hobbistyczne w biznesowe

“(…) chcę stworzyć swój pierwszy produkt online, ale mam małe konto w porównaniu do innych”

“(…) chcę być systematyczna, ale nie mam na to planu, ani pomysłu jak moje konto mogłoby się wyróżnić”

“(…) chcę zarabiać, ale nie potrafię wyjść ze swoimi produktami do ludzi bez poczucia, że spamuję sklepem na prawo i lewo”

Jeśli któreś z powyższych wyzwań rezonuje w Tobie, jesteś w dobrym miejscu!

↓ Sprawdź, czy poniższa wizja przyszłości hula w tym sercu niczym disco polo w remizie ↓

Wyobraź sobie, że...

…zamiast pochłaniać kolejne “złote” wskazówki dla wszystkich (a wiadomo – jak coś jest do wszystkiego, to jest do… niczego), otrzymujesz plan działania stworzony specjalnie dla ciebie, w oparciu o twoje mocne strony. Już wiesz, co robić, by przyciągać efekty, których potrzebujesz, niczym miód pszczoły.

…po wdrożeniu planu działania zaczynasz przyciągać twoich idealnych odbiorców – chętnie reagują na twoje treści i są gotowi nie tylko cię polecić, ale też kupić twoje produkty. Postrzegają cię jako ekspertkę w branży i to ty jesteś dla nich pierwszym wyborem, gdy szukają pomocy. 

nabierasz odwagi i pewności siebie, co przekłada się na twoje działania – z przyjemnością tworzysz i promujesz własne produkty na Instagramie.

…technikalia przyprawiające o ból głowy? Czające się wątpliwości niczym złodziejaszek na strychu? Pomoc jest dla ciebie na wyciągnięcie ręki. Masz wsparcie osoby z wieloletnim doświadczeniem, która zna twoje bolączki z autopsji. Możesz liczyć na pomoc przez cały okres współpracy, nie tylko podczas konsultacji.

Brzmi całkiem zacnie, prawda?

Irmina-Liczbik-szkolenie-insta

Sama tego doświadczyłam

Nazywam się Irmina Liczbik – przewodniczka na drodze do serc klientów i buntowniczka, która zamiast wygrzewać zadek w luksusie  wygodnej posady Social Media Managera w firmie doradczej, wzięła byka za rogi i pracuje na własny rachunek eksplorując co rusz tajemnice kolejnych miejsc na mapie.

Od 5 lat działam w sieci pod szyldem Na Pokładzie Życia, pokazując jak wnieść w podróże szczyptę przygodowości i magii.

Dzięki prawilnym działaniom na Instagramie i blogu, m.in. współpracowałam z Zamkiem Ogrodzieniec, prowadziłam webinar dla pracowników mBanku, byłam gościnią w radiu Żak oraz wydałam dwa przewodniki elektroniczne, które są polecane zarówno wśród klientów, jaki i osób z branży.

W 2021 roku, zdecydowałam, że czas najwyższy podzielić się szerzej wiedzą i doświadczeniem z innymi twórczyniami. Pomagam kobietom z odwagą i pewnością siebie promować własne produkty m.in. na Instagramie oraz zarzucam tsunami pomysłów na dalsze działania.

Jeśli jesteś gotowa stać się pierwszym wyborem dla twoich odbiorców i z odwagą tworzyć i promować własne produkty, to sprawdź...

...jak wygląda nasza współpraca w praktyce*

Po opłaceniu zamówienia, otrzymasz ode mnie na maila ankietę,
która pozwoli mi bliżej poznać twoje potrzeby i wyzwania na Instagramie.
Zaproponuję ci również termin pierwszej z trzech konsultacji.

Pierwsze spotkanie, to ustalanie celów i planu działania.
Wpiszemy wszystko w arkusz online, abyś mogła na bieżąco odhaczać zadania.
Ustalimy ile możesz poświęcić czasu na działania
i na podstawie tego, umówimy terminy kolejnych spotkań (maksymalnie co 2 tygodnie).

Drugie i trzecie spotkanie, to analiza i podsumowanie twoich działań.
Otwieramy twój arkusz online i wspólnie sprawdzamy,
co dało prawilne efekty i w jakim kierunku warto dalej iść.

Wiem, że aktywna pomoc i wsparcie przez cały okres współpracy są kluczowe.
Nie tylko podczas spotkań. Dlatego również między spotkaniami możesz na mnie liczyć.
O
dpowiadam na wszelkie twoje pytania (również techniczne), u mnie nie ma głupich pytań:)
Daję sobie 2 dni robocze na odpowiedź.

Co ważne, z każdego spotkania dostajesz ode mnie nagranie wideo,
dzięki czemu możesz rach, ciach wrócić do ustaleń.

I ostatnia, okrutnie istotna sprawa – gorąco zachęcam cię, by odważnie korzystać
z mojego wsparcia:) Czyli nie tylko, żebyś zadawała mi pytania, ale przede wszystkim,
pisała do mnie, gdy tylko najdą cię jakiekolwiek wątpliwości. Jestem tu dla ciebie.

*to proponowany zakres współpracy, który według mnie najlepiej ci pomoże.
Chcę jednak byś wiedziała, że stawiam na elastyczność – dostosujemy tempo pracy indywidualnie do twoich potrzeb.

TWOJA INWESTYCJA

Wystawiam faktury VAT

PAKIET 3x KONSULTACJE DLA TWÓRCZYŃ + AKTYWNE WSPARCIE PRZEZ CAŁY OKRES WSPÓŁPRACY (4 TYGODNIE)

1000 zł

W RAMACH NASZEJ WSPÓŁPRACY MOŻESZ...

(przykładowe cele)

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Komu polecasz konsultacje dla twórczyń?

Jeśli na poważnie traktujesz swoje działania na IG i chcesz jak najszybciej zacząć profesjonalizować swojego konto i zarabiać, jesteś w dobrym miejscu. Szukam osób, które są gotowe zaangażować się na maksa, a wszelkie wymówki wyrzucić w najdalszy kąt swojego umysłu:) Oczywiście pomogę ci w zwalczaniu wątpliwości, jednak twoja otwartość do przyjmowania feedbacku i robienia nowych rzeczy są kluczowe, wraz ze świadomością, że prawilny rezultat zależy od ciebie i wymaga konsekwentnej pracy.

2. Komu nie polecasz konsultacji dla twórczyń?

Osobom, które wahają się czy na pewno chcą zarabiać na Instagramie lub oczekują magicznych sztuczek typu “jak w miesiąc mieć 10 tys. obserwujących i zarabiać miliony poświęcając 5 minut dziennie na IG”. Nie polecam również konsultacji osobom, które nie czują mojego podejścia – każda klientka jest dla mnie wyjątkowa i traktuję ją z szacunkiem i uważnością. Osoby z nastawieniem “mieć jak najwięcej, nieważne kogo” mogą odczuwać zgrzyt.

3. Ja już zamówiłam mnóstwo e-booków, przerobiłam kursy i nic nie działa. Czym twoje konsultacje się różnią?

Doskonale wiem, jak to jest, gdy przerabiasz kolejne materiały, ale one są ogólne i zostajesz ze wszystkim sama. Dlatego, w przeciwieństwie do innych, oferuję ci aktywne wsparcie. Jesteś zaopiekowana i możesz na mnie liczyć przez cały okres współpracy. Gwarantuję ci indywidualne podejście i plan działania oraz pomoc nie tylko podczas konsultacji, ale również między spotkaniami. U mnie nie ma limitu pytań czy wyśmiewania. Zapewniam ci bezpieczną przestrzeń do rozwoju, bez złośliwego oceniania. To dla mnie kluczowe byś czuła się komfortowo i na bieżąco otrzymywała wsparcie jakiego potrzebujesz.

4. Czy to dla mnie jeśli dopiero zaczynam na Instagramie i mam mało obserwujących?

Tak, jak najbardziej. Przykłady wsparcia: pomogę ci w ustaleniu planu działania oraz aspekcie wizualnym, czyli jak od początku zadbać o pierwsze wrażenie. Im szybciej zaczniesz działać strategicznie i komunikować, że to jest konto biznesowe (nie tylko hobby), tym lepiej.

5. Czy to dla mnie jeśli nie mam jeszcze pierwszego produktu, ale wiem, że chcę taki stworzyć?

Tak, zapraszam. Nie musisz mieć własnego produktu, by skorzystać z mojego wsparcia. W tym przypadku możemy na przykład popracować nad przyciąganiem idealnych odbiorców bądź opracowaniem już teraz sposobów skutecznej promocji.

6. Czy wystawiasz faktury?

Tak, jak najbardziej. Aby otrzymać fakturę, napisz do mnie na: kontakt@napokladziezycia.pl W treści maila podaj dane na które chcesz bym wystawiła fakturę plus numer zamówienia.

6. Czy oferujesz płatność w ratach?

Tak, jeśli tego potrzebujesz, oferuję płatność w dwóch ratach po 500 zł każda. Aby skorzystać z tej możliwości, napisz do mnie na: kontakt@napokladziezycia.pl

7. Mam jeszcze pytania. Czy mogę do ciebie napisać?

Oczywiście, jestem tu dla ciebie. Śmiało napisz do mnie na: kontakt@napokladziezycia.pl Odpiszę ci w ciągu dwóch dni roboczych. W razie potrzeby umówimy się na 15-minutową wirtualną kawę, by porozmawiać o twoich wyzwaniach na Instagramie i jak mogę ci pomóc:)