KONTAKT

Masz jakieś pytania związane z podróżowaniem? Potrzebujesz się kogoś poradzić? A może chcesz nawiązać współpracę biznesową? Zapraszam serdecznie do kontaktu na poniższy adres e-mail. To najbardziej oficjalna droga do rozmowy, a zarazem dająca pewność, że nasza konwersacja nie zgubi się gdzieś w odmętach internetu. Jeżeli masz coś ważnego, pisz proszę na maila:

kontakt@napokladziezycia.pl


Znajdziesz mnie również na Instagramie. Tam opowiadam nie tylko o tajnikach podróży czy pięknych miejscach w Polsce i za granicą, ale masz również okazję poznać mnie od bardziej prywatnej strony. Instagram to moje ulubione mediów społecznościowe i to zawsze tam czekają na ciebie najświeższe informacje, te bardziej i mniej podróżnicze.

Połącz się ze mną na Instagramie:

Instagram @napokladziezyciapl


Nie czujesz Instagrama i wolisz korzystać z poczciwego Facebook’a? Nie ma problemu, zapraszam cię na fanpage Na Pokładzie Życia. Tam również możemy pogadać w miłej atmosferze.

Połącz się ze mną na fanpage’u:

Fanpage @napokladziezyciapl


Jesteś typowym wzrokowcem i uwielbiasz Pinteresta? Witaj w domu! Zgadajmy się zatem na tej platformie i wspólnie inspirujmy do wyjątkowych podróży.

Połącz się ze mną na Pintereście:

Pinterest @napokladziezyciapl


Polityka prywatności i regulamin bloga napokladziezycia.pl