Chillout

MUZYKA RELAKSACYJNA: ALL DAY CHILLOUT VOL. 3

Dużo pracy. Nakładające się na siebie obowiązki, każdy z nich równie ważny. Siedzenie przed komputerem od rana do wieczora w nadziei, że będzie można choć chwilę odetchnąć w weekend. Na szczęście są jeszcze poranki – ciche, spokojne, kiedy można naładować baterie przed pracą. Z filiżanką aromatycznej kawy lub kubkiem herbaty. Patrząc za okno na kwitnące drzewa i wesoło pogwizdujące ptaki. A w tle  obowiązkowo płynie muzyka. Lekka, przywodząca na myśl letnie spacery i wylegiwanie się na słońcu z książką w ręku

Jest na co czekać. Biorę głęboki wdech. To jest moja chwila, chwila, która pozwala cieszyć się życiem, docenić to, co mam, która pozytywnie nastraja na cały dzień. Niech ta chwila trwa…
 
Dzisiaj przychodzę do was z muzyką idealną na takie chwile, jak ta opisana powyżej. W rytmie slow. Bez nerwów, bieganiny i pesymistycznego nastawienia. To od nas zależy jak będziemy się czuć przez resztę dnia, więc upewnijmy się, by dobrze zacząć każdy dzień. Nawet jeśli to wymaga wstania wcześniej, dlaczego nie? Nie ma co sobie żałować relaksujących chwil.
 
A jeśli po prostu nie możemy sobie pozwolić na poranki w rytmie slow, warto pomyśleć o relaksie w czasie przerwy. Odejść od komputera, przejść się lub po prostu posiedzieć ze słuchawkami w uszach. Zamknąć oczy, uspokoić oddech, wyciszyć się i wsłuchać w miękkie dźwięki playlisty “All Day Chillout Vol. 3“. Gwarantuję, że nie będziecie żałować.
 
I nie odkładajcie kojącej chwili relaksu na później. Ta chwila relaksu jest dla was. To prawda, że zatrzymanie się choć na moment w tym pędzie jest trudne, ale warto. Może macie możliwość puszczenia muzyki w tle? To ważne, by otaczać się miękkimi dźwiękami, które nas wyciszają. Zresztą, kto miałby “ochotę” denerwować się, gdy w głośnikach gra tak przyjemna muzyka?
muzyka relaksacyjna
Spis utworów:
1. Tinashe – Vulnerable (Dave Luxe Remix)
2. Beyonce – Party feat. Andre 3000 (Summer Occasion Remix)
3. Saje – Who I Am feat. Sabina
4. Blackbear – 90210 ft. G-Eazy (Matt DiMona Remix)
5. Astronomyy – All I Need ft. Denai Moore
6. Raye – Flowers
7. Doja Cat – Trauma
8. Neck – Coffee
9. Ja Mirøn x OLFVN – Running
10. Mila J – Hotline Bling Bling
 
 
Miłego słuchania!
 
Dajcie znać jak u was z relaksem przy napiętym grafiku, czy wyznaczacie konkretne pory na chwilę relaksu czy może czekacie na spokojniejszy moment w pracy etc. 


Jestem bardzo ciekawa czego słuchacie w takich chwilach:)
 
Trzymajcie się ciepło,
Irmina
BEZPŁATNY E-BOOK: 10 POMYSŁÓW NA WEEKENDOWE WYCIECZKI PO POLSCE. POZNAJ CIEKAWE MIEJSCA NA WYPAD