O MNIE

Cześć! Mam na imię Irmina.

Czy też masz wrażenie, że powiedzenie “było do niczego” w przypadku podróży to swego rodzaju tabu? W dobie, kiedy kreujemy swoje życie na Instagramie czy FB “wypada” uśmiechać się od ucha do ucha i popijać drinki z palemką. Wszystkie wyjazdy mają być kolorowe, a atrakcje wręcz boskie. Bo koleżanka, znajomy czy była dziewczyna mają nam zazdrościć.

Co innego jednak, kiedy przeglądasz internet w poszukiwaniu rzetelnych informacji. Wtedy nie w smak ci rzyganie tęczą. Szukasz szczerości. Bo w podróży nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a niektóre “atrakcje” są po prostu do niczego. A ty chcesz wiedzieć, które atrakcje omijać szerokim łukiem, a którym poświęcać czas.

I tu z pomocą przychodzę ja, czyli Irmina Liczbik Na Pokładzie Życia. Mówię ci wszystko prosto z mostu nawet jeśli prawda może zaboleć. Instagramowe filtry zostawiam na Instagramie i daję ci to czego potrzebujesz- prawdę i tylko prawdę.

Rozgość się więc Na Pokładzie Życia, łajbie napędzanej podróżniczymi marzeniami i… podróżuj!:)

Udanej żeglugi;)

Kilka faktów o mnie: z wykształcenia jestem anglistką, uwielbiam ser camembert, nie maluję paznokci w podróży (po co marnować czas?), robię zdjęcia telefonem (również te na bloga).

Więcej o mnie znajdziesz tutaj.

Polityka prywatności i regulamin bloga napokladziezycia.pl