O MNIE

Cześć! Mam na imię Irmina, moją najważniejszą wartością jest wolność i regularnie spełniam podróżnicze marzenia.

Miłość do podróży odkryłam 5 lat temu, kiedy wraz z Lubym (moim partnerem życiowym) wyjechaliśmy do Korei Południowej. Odtąd podróżuję regularnie, dzieląc się z czytelnikami (nazywam ich pieszczotliwie Załogą) wszystkim: od ciekawych atrakcji przez te do bani, od wzlotów przez upadki.

Kilka faktów o mnie: z wykształcenia jestem anglistką, uwielbiam ser camembert, nie maluję paznokci w podróży (po co marnować czas?), robię zdjęcia telefonem (również te na bloga), mam obsesję na punkcie koali.

I wszystko pięknie, ładnie, a ty pewnie nadal się zastanawiasz….

Ale co ja tu znajdę dla siebie?

Dobre pytanie. W sieci znajdziesz mnóstwo blogów podróżniczych. Dlaczego więc masz zostać częścią Załogi obserwujących Na Pokładzie Życia?

Zacznijmy od oczywistych oczywistości.

Na blogu Na Pokładzie Życia znajdziesz:

  • darmowe przewodniki,
  • najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie,
  • bezpardonowe recenzje atrakcji,
  • a także tipy jak tanio podróżować i gdzie szukać podróżniczych promocji. 

Co jednak jest najważniejsze to fakt, że wszystkie treści tworzę w oparciu o dwie zasady: szczerze i bez ściemy– to mój kompas.

Misją Na Pokładzie Życia jest pomaganie Tobie oraz innym członkom Załogi w spełnianiu podróżniczych marzeń, ale! w szczery sposób, bez obiecywania gruszek na wierzbie.

Czytając bloga czy konsumując treści na Insta/FP możesz być pewna/pewny, że jest stoi za tym uczciwość i lata doświadczenia wynikające z bycia w drodze. Bez lukrowania, bo tak wypada, bo inni tak robią.

Walę prosto z mostu.

Zarówno jeśli chodzi o subiektywne odczucia dotyczące odwiedzanych miejsc jak i koszty podróży. Zależy mi na tym, aby wszystkie osoby z Załogi spełniały swoje podróżnicze marzenia, a to może się stać tylko i wyłącznie, kiedy dialog między nami będzie szczery i wartościowy. I taki też jest.

Jeżeli po przeczytaniu tej pochwały uczciwości i szczerości, nadal masz ochotę dołączyć do Załogi obserwujących Na Pokładzie Życia, to znaczy, że jesteś w dobrym miejscu🙂

I co dalej? Jak dołączyć do Załogi?

Przede wszystkim zapraszam cię do dołączenia Załogi Na Pokładzie Życia na Instagramie. To właśnie tam przesiaduję najwięcej i, co za tym idzie, dzielę się z Załogą codzienną dawką podróżniczych inspiracji. Poza tym, obecnie pracuję nad e-bookiem o roadtripie po Cyprze. Jeżeli więcej interesują cię kulisy pracy nad tego typu produktem, nie przegap moich Instastories:)

Kliknij “Follow on Instagram”, aby dołączyć do Załogi Na Pokładzie Życia na Insta.


Jeżeli nie do końca czujesz klimat Instagrama, zapraszam cię na fanpage Na Pokładzie Życia. Tam również znajdziesz ciekawostki z podróży i praktyczne tipy:)


I oczywiście, najlepsze z najlepszych, czyli rozgość się na blogu Na Pokładzie Życia, łajbie napędzanej podróżniczymi marzeniami i… podróżuj!:)

Blog to skarbnica praktycznej wiedzy i inspiracji do spełniania podróżniczych marzeń.

W sekcji “PODRÓŻE” znajdziesz:

Jak blog, to oczywiście newsletter! Otrzymuj solidną dawkę podróżniczej wiedzy i inspiracji, powiadomienia o najnowszych artykułach, wgląd w kulisy pracy blogerki podróżniczej prosto na swoją skrzynkę mailową. Zero spamu, same konkrety.


TOP OF THE TOP NA BLOGU NA POKŁADZIE ŻYCIA:

Udanej żeglugi!Polityka prywatności i regulamin bloga napokladziezycia.pl