POST NA RAZ, DWA: PLAYLISTA “SPRING CHILLOUT 2017 #1”

Ostatnio natrafiłam na bloga zajmującego się stricte muzyką i pomyślałam sobie: kurcze, jak tu dawno nie było porządnej playlisty! Jest wiosna, jest słońce, to jest i okazja do chilloutu na całego. Zapraszam na wiosenną składankę pełną ciepłych dźwięków.

“Post na raz, dwa”, to seria stworzona z myślą o porannej kawie. Krótko i na temat, aby dobrze zacząć dzień. 

Wspominany blog, to Zapętlone, gdzie Kasia raczy swoich czytelników playlistami oraz informacjami ze świata muzyki. Polecam tam zajrzeć jeżeli szukacie czegoś nowego do słuchania. Możliwe, że znajdziecie tam niejedną perełkę, której ze świecą szukać w radiu.

A teraz przejdźmy do wspomnianej playlisty. Będą to kawałki zarówno znalezione w sieci jak i zasłyszane w Open.fm (stacja Cafe Crema). Dużo delikatnych dla uszu brzmień (ale nie usypiających) w sam raz na relaks na kocu czy leżaku. Znajdzie się nawet akcent polski! Nie przedłużając, okulary słoneczne na nosy, słuchawki w uszy i lecimy!

SPRING CHILLOUT 2017 #1

Miłego słuchania!

Trzymajcie się ciepło,
Irmina

6 myśli na temat “POST NA RAZ, DWA: PLAYLISTA “SPRING CHILLOUT 2017 #1”

  1. Delikatne dla ucha brzmienia to coś co w kwestiach muzycznych uwielbiam ♥ Do takich dźwięków zawsze wracam najchętniej. 🙂 Więc lista jak najbardziej do przesłuchania. Jestem pewna, że coś zostanie ze mną na dłużej. 🙂

Dodaj komentarz