Podróże

MORSKIE OPOWIEŚCI NA FOTOGRAFIACH: PRZEBRNO

Lubię Bałtyk. Jeśli dobrze trafisz, to i pogoda dopisze i woda będzie ciepła. A jeśli znasz mniej uczęszczane miejsca, to nawet cała plaża będzie twoja! I tak było, kiedy pierwszy raz razem wybraliśmy się nad polskie morze. Wybraliśmy Przebrno – małą, ale urokliwą miejscowość. Trafiliśmy do gospodarstwa agroturystycznego, które może nie było najlepszym wyborem, ale za to te widoki, ta cisza i spokój!

PRZEBRNO, CZYLI NAD BAŁTYKIEM

Jeśli chodzi o pogodę, trafiliśmy umiarkowanie. Raz była spiekota, raz ciepełko, a raz porządna burza. W czasie, kiedy byliśmy w Przebrnie (a było to jakieś cztery lata temu) węzeł komunikacyjny nie był rozwinięty (jeden autokar do większego miasta raz na jakiś czas), więc pozostało nam zdanie się na własne nogi. I dobrze! Nachodziliśmy się za wszystkie czasy i za to zostaliśmy wynagrodzeni pięknymi widokami leśnymi, które zapewne w innych okolicznościach by nam umknęły.

Do plaży mieliśmy 20 minut z buta, ale droga wiodła przez las, więc nie narzekaliśmy. I co najważniejsze- ta plaża! Rzadko kiedy widzieliśmy kogokolwiek w „naszym” miejscu, więc można było się i opalać sauté… Żadnych Januszów z pięciopakiem pod pachą, żadnych trajkoczących Grażyn czy dzieci depczących po cudzych ręcznikach. Po prostu bajka.

A teraz zostawiam Was z morskimi opowieściami z Przebrna, udanej żeglugi!

MORSKIE OPOWIEŚCI
PRZEBRNO

Przebrno

Przebrno

#zapiski
Zachwycam się królikami właścicieli, ale za każdym razem, gdy na nie patrzę zastanawiam się czy przypadkiem nie widzę ich ostatni raz.
Jak dobrze, że nie wybraliśmy opcji ze śniadaniem…

Przebrno

Przebrno

Przebrno

Przebrno

Przebrno

Przebrno

#zapiski
Wreszcie udało nam się wstać na wschód słońca! A raczej mnie- ledwo Lubego ściągnęłam z łóżka, więc mowa tu raczej o czołganiu się niż wstawaniu. Zachwycony nie był, ale cóż… odeśpi na plaży!

Przebrno
Przebrno

#zapiski
Mimo kiepskiej pogody staram się nie narzekać, chociaż czasami bywa trudno – deszcz i silny wiatr uniemożliwiają jakiekolwiek przechadzki. Miejmy nadzieję, że jutro będzie słońce.

Przebrno

Przebrno

LUBISZ ZWIEDZAĆ POLSKĘ? KLIKNIJ TUTAJ

Przebrno

Przebrno

Lubicie Bałtyk czy wolicie jeździć za granicę?

Trzymajcie się ciepło,
Irmina