Podróże

WORK&TRAVEL: KRAKÓW FOTORELACJA (TELEFON W AKCJI)

Zanim wyjechaliśmy do Niemiec, czekało nas szkolenie w Krakowie. Byłam już wcześniej w domu smoka wawelskiego, więc wiedziałam, co mnie czeka: dużo zieleni, piękna architektura, Wisła i mnóstwo kościołów. Cieszyłam się, że trafiło akurat na to miasto i że będę miała okazję ponownie przejść się malowniczymi uliczkami, wypić gęstą czekoladę, zjeść pysznego kumpira i zrobić mnóstwo zdjęć (oczywiście telefonem;).

Spaliśmy w hotelu, który znajdował się około piętnastu minut drogi od stacji Kraków Główny. Wynajęto dla nas pokoje dwuosobowe, każdy z wyposażoną kuchnią i oczywiście łazienką. Nasze mini mieszkania były przytulnie urządzone i miło się w nich spędzało czas. Jeśli szukacie fajnego miejsca do spania w Krakowie, to polecam. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Przyznam, że w czasie tygodnia szkoleniowego nie miałam siły zwiedzać, ale za to odbiłam sobie to już po zakończeniu projektu, kiedy wróciliśmy do Krakowa… Zamiast jechać do domu, postanowiłam zostać na weekend. I nie żałuję! Jeśli tylko jest możliwość powolnego wrócenia do rzeczywistości (czyt. obowiązków i zobowiązań pozostawionych samym sobie przed wyjazdem…), to jak najbardziej polecam taki powrót w stylu slow.
Koniec wstępów, czas na spacer! Dzisiaj zabieram Was na przechadzkę nad Wisłę, ale również w te klimatyczne uliczki, których nie brakuje w Krakowie. Na początku możecie mieć wrażenie, że będzie padać, ale nie martwcie się, słoneczko też zaszczyci nas swoją obecnością.
Miłego spaceru!
I na koniec, trzy zdjęcia zrobione przy okazji mojej wcześniejsze wizyty w Krakowie (zachód słońca musi być!):
Byliście kiedyś w Krakowie?
Do jakiego miasta w Polsce najbardziej lubicie wracać?
 
Trzymajcie się ciepło,
Irmina
BEZPŁATNY E-BOOK: 10 POMYSŁÓW NA WEEKENDOWE WYCIECZKI PO POLSCE. POZNAJ CIEKAWE MIEJSCA NA WYPAD